Nafukovací čluny Cheb

Pro zákazníky z Chebu a celé České republiky zajišťujeme prodej a servis nafukovacích člunů.

Nafukovací čluny máme rozděleny do kategorií podle délky, v každé kategorii můžete vybírat z více značek nafukovacích člunů.

Námi nabízené nafukovací čluny jsou vhodné pro rybáře, rekreační plavbu i profesionální použití.

Rádi trávíte čas u vody rekreačně, jako vášniví rybáři či dokonce je to vaše profesionální poslání? K tomu, abyste nemuseli čas u vody trávit pouze na břehu, vám poskytnou svoje služby kvalitní gumové nafukovací čluny s motorem i bez motoru.

Můžete si tak pořídit vysoce kvalitní a spolehlivé gumové nafukovací motorové čluny pro rybáře, rekreační využití i pro profesionální účely. Pro ještě lepší cenu jsou k dispozici různé nafukovací čluny akce, které stojí za to využít. Kvalita je výsledkem vysoce odolných materiálů.

Gumový člun s motorem má všestranné využití a přináší snadný, rychlý, a především pohodlný převoz po vodě ať už za účelem rybaření tedy jako gumové nafukovací rybářské čluny či jako příjemný relax nebo pro účely profesionálního charakteru. Gumový motorový člun je k dispozici nejen z pestrého výběru různých špičkových značek, ale také dle dalších parametrů jako je například samotná délka či design.

 

Kontaktní údaje na nafukovací čluny

Boat007.cz

IČ: 27434281

Telefon: +420 775 473 808

E-mail: info@boat007.cz

Web: www.Boat007.cz

 

Adresa kanceláře: Rosická 653, Praha 9 - Vinoř, 190 17, Česká republika